(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Huggies

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Huggies

Wszystkich produktów: 3
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Huggies to amerykańska marka należąca do firmy Kimberly-Clark. Asortyment marki to pieluszki i chusteczki nawilżane stworzone w trosce o skórę dzieci i niemowląt.

Huggies

Huggies to amerykańska marka jednorazowych pieluch i chusteczek dla niemowląt sprzedawanych przez Kimberly-Clark. Produkty marki Huggies zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w 1968 roku, a kolejno wprowadzone do publicznej wiadomości w 1978 roku, aby zastąpić markę Kimbies. Firma Huggies rozumie, iż nie ma nic potężniejszego niż obecny moment i każda kolejna chwila. W związku z tym każdy zaprojektowany produkt, zwłaszcza pieluchy, kierują się właśnie tą przewodnią. Wszystkie chusteczki i pieluchy Huggies są wolne od lateksu i chloru. Są także pozbawione zapachów, parabenów oraz zgodnie z przepisami Unii Europejskiej wolne od alergenów.

Pieluchomajtki Huggies – specyfikacja produktu

Pieluchomajtki Huggies są dostępne zarówno w wersji dziennej jak i nocnej. Dzielą się one również na kategorie wiekowe, takie jak 4-7 lat oraz 8-15 lat. Są dostępne także w wydaniu dla chłopców oraz dziewczynek. Pieluchomajtki Huggies na noc cechują się tym, iż zapewniają nieprzerwany sen przez 12 godzin. Zostały one zaprojektowane tak, aby dać dzieciom narzędzie do zarządzania etapem moczenia nocnego, które sprzyja im zachować niezależność i poczucie własnej wartości. Pieluchomajtki Huggies zostały zaprojektowane w ten sposób, aby bardziej przypominały bieliznę dzięki takim kluczowym cechom, jak:

  • Delikatny krój, który świetnie leży i jest wykończony pod piżamą;
  • Miękkie, rozciągliwe boki, aby wygodnie pasować, podobnie jak bielizna;
  • Konstrukcja przypominająca bieliznę dla chłopców lub dziewczynek (zawiera jeden lub więcej wzorów w opakowaniu).

Wszystkie pieluchomajtki Huggies Drynites są dostarczane z zabezpieczeniem przed wyciekiem systemu Leak Lock oraz z zaufaną ochroną przed przeciekaniem. System ten obejmuje:

  • Dostosowanie chłonności tam, gdzie chłopcy (lub dziewczynki) najbardziej jej potrzebują oraz osłony przed wyciekaniem dla dodatkowej ochrony;
  • Unikalną warstwę ochronną, która szybko pobiera i zatrzymuje wilgoć w superchłonnym rdzeniu;
  • Bezpieczne i wygodne dopasowanie w każdej pozycji do spania.

Chusteczki nawilżane od Huggies – specyfikacja produktu

Chusteczki nawilżane od Huggies są idealne dla delikatnej skóry dziecka, ponieważ powstały z naturalnych włókien – 65% stanowi masa celulozowa. Cechują się ty, że czyszczą delikatnie jak woda i bawełna. Są one wykonane z naturalnych włókien i oczyszczonej wody. Nie zawierają parabenów, alkoholu czy substancji zapachowych. Ich unikalna struktura sprawia, że są zarówno grube, jak i elastyczne, a przy tym niezwykle delikatne i mięciutkie. Dzięki odpowiednio i starannie dobranym składnikom świetnie nadają się do pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry maluszków. Ich skład oparty jest o: Aqua, Coco-Betaine, Carprulyl Glycol, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Malic Acid, 65% masa celulozowa, Sodium Citrate.

Filtruj według