(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Comfort

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Comfort

Wszystkich produktów: 8
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Comfort

Comfort jest marką środków przeznaczonych do prania i płukania. Produkty wyróżniają się niepowtarzalnymi zapachami, które wyjątkowo długo pozostają na tkaninach. Marka Comfort należy do koncernu Unilever.

Comfort – zarys historyczny

Produkty marki Comfort zostały wprowadzone na rynek w Brazylii w 1975 roku. Czas wprowadzenia jest ściśle powiązany z historią płynów do zmiękczania tkanin w tym kraju, a marka stanowi prawdziwy synonim pionierskiego ducha, jakości, wydajności, miękkości i perfum. Nieustanne inwestycje w zadania i rozwój pozwalają na powstawanie nowych wersji, które w coraz większym stopniu odpowiadają na potrzeby konsumentów. Nic więc dziwnego, że marka Comfort jest najbardziej zaufaną marka zmiękczaczy w Brazylii. Comfort odznaczył się tym, że był pierwszym zmiękczaczem do tkanin w tym kraju.

W 2008 roku, utrzymując pionierskiego ducha, Comfort wprowadził na rynek pierwsze zmiękczacze w wersji skoncentrowanej w wersjach: Original, Vibrant, Ellegance oraz Aloe Vera. Opakowanie Comfort Concentrate jest tańsze i bardziej przyjazne dla środowiska, jak również ma taką samą jakość, wydajność, miękkość jak Comfort 2l.

W 2009 roku, z myślą o konsumentach, którzy posiadają maszyny Tanquinho, jak i o gospodyniach domowych, które piorą, marka wprowadziła Comfort Concentrado 1 Enxague z technologią, która wymaga jedynie płukania w celu pozbycia się piany z czyszczonego obszaru, pozostawiając przyjemny zapach i miękkość.

W 2010 roku marka Comfort troszcząc się o rozwój coraz bardziej ekologicznych produktów, jako pierwsza marka zmiękczaczy, wprowadziła na rynek wersję uzupełniającą, w dwóch różnych pojemnościach: 1l i 500ml w wersji Original Concentrated Comfort. W 2011 roku marka Comfort ponownie wprowadziła na rynek linię Concentrate w nowym wydaniu wizualnym i stała się pierwszą marką w Brazylii, która wykorzystywała mikrokapsułki perfum, które są osadzane na ubraniach i uwalniają zapachy w trakcie codziennego ruchu, dzięki czemu zapach Comfort utrzymuje się o wiele dłużej.

W 2011 roku Comfort również poszukiwał inspiracji w doskonałych perfumach, w następstwie czego wypościł w limitowanej edycji dwa nowe zapachy: Bergamota i Lirio Branco oraz Lavenda e Flor de Lotus. Nowa linia zapewniała zróżnicowane doznania sensoryczne oraz gwarantowała zapach zgodny z najnowszymi trendami w perfumach, nie zaniedbując tradycyjnego poczucia miękkości i komfortu.

Produkty Comfort od Unilever – ogólna charakterystyka

Produktami marki Comfort, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród konsumentów, są:

  • Comfort płyn do płukania Luscious Bouquet - to perfumowany koncentrat do płukania tkanin, który został stworzony przez ekspertów. Cechuje się niesamowitym zapachem malin, róży i pudrowego piżma. Aromat pozostawia ubrania świeże i pachnące przez długi czas. Co więcej, Płyn do płukania Comfort Luscious Bouquet inspirowany jest wyrafinowanymi perfumami.
  • Comfort płyn do płukania Heavenly Nectar – produkt został stworzony przy współpracy z największym na świecie domem perfumeryjnym. Kompozycja zapachowa bazuje na nutach serca, głowy i bazy, na wzór perfum. Boskie połączenie miodowych nut, kwiatu pomarańczy i piżma, jakie posiada Płyn do płukania Comfort Heavenly Nectar, tworzy niepowtarzalny zapach inspirowany najbardziej wyrafinowanymi trendami perfumeryjnymi.
  • Comfort płyn do płukania Sensual Rose – zapach maliny i kwiatów róży z pudrowym piżmem tworzy cudowny zapach, który inspirowany jest najbardziej wyrafinowanymi trendami perfumeryjnymi. Ultra wydajna formuła, jaką cechuje się Płyn do płukania Comfort Sensual Rose, zapewnia długotrwałą świeżość – wystarczy jedna nakrętka, aby przyjemny zapach utrzymywał się przez wiele dni.
  • Płyn do płukania Comfort Intense (Fuchia Passion i Fresh Explosion) – produkty zapewniają eksplozję zapachu w każdej kropli, dlatego wystarczy naprawdę niewielka nakrętka, aby zachować świeżość ubrań na dłuższy czas. Comfort płyn do płukania sprawia, że tkaniny cechują się niesamowitą miękkością, a ubrania wygodą w noszeniu i uczuciem przyjemności w dotyku.
  • Perełki do płukania (Fuchia Passion i Fresh Explosion) – to kryształki do płukania, które zastępują tradycyjny płyn. Rewolucyjna i nowoczesna formuła produktu zapewnia cudowny zapach oraz długotrwałą miękkość płukanym tkaninom. Granulki uwalniają swoją moc podczas prania, należy dozować je bezpośrednio z proszkiem do prania.
Filtruj według