(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Biff

Wszystkich produktów: 2
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Biff – czyli ekologiczne produkty w dobrej cenie

Sprzątanie odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, gdyż umożliwia pozbycie się zabrudzeń, a także usunięcie niebezpiecznych bakterii i zarazków. Warto wykorzystywać do tego zadania sprawdzone produkty, dzięki którym sprzątanie wybranych pomieszczeń odbywa się szybko i sprawnie.

Jakie produkty do sprzątania wybrać?       

W dzisiejszych czasach można skorzystać z bardzo wielu środków czystości, które pozwalają zachować idealny stan pomieszczeń i jednocześnie skracają czas potrzebny do wykonania obowiązków domowych. Biff posiada w swojej ofercie produkty zapewniające odświeżenie oraz pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Można nabyć także środki używane do czyszczenia powierzchni. Koncern Henkel zapewnia użytkownikom najwyższej jakości produkty używane do czyszczenia toalet, dzięki czemu w ciągu kilku sekund można pozbyć się nagromadzonego brudu oraz kamienia. Higieniczna czystość wiąże się nie tylko z atrakcyjnym wyglądem toalety, ale na uwagę zasługuje także ciekawy zapach, dzięki któremu każde skorzystanie z łazienki oznacza szereg korzyści dla domowników.

Marka Biff oferuje również spraye wykorzystywane do czyszczenia armatury łazienkowej. Zasługuje na uwagę użytkowników, gdyż wykazuje działanie antybakteryjne, przy czym producent zadbał o rezygnację ze szkodliwego chloru, a także środków wykazujących agresywne działanie. Cechy te sprawiają, że nie istnieje ryzyko pogorszenia wyglądu armatury, zniszczenia podłogi, dywanów, ręczników oraz innych akcesoriów wykorzystywanych w łazience. Biff daje możliwość skorzystania z antybakteryjnych środków o sprawdzonym składzie, które można wykorzystywać na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Warto jeszcze dodać, że spray powstał przy pomocy specjalnej formuły Nano-Protect, dzięki czemu nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale jednocześnie po opłukaniu powierzchni wodą, można cieszyć się atrakcyjnym błyskiem, który nadaje wyjątkowego charakteru łazience. Zaledwie w kilka sekund można zmyć trudne do usunięcia osady z mydła, pozbyć się nieodłącznego elementu każdej łazienki, czyli kamienia i jednocześnie brudu, którego trudno uniknąć w trakcie regularnego używania pomieszczenia. Biff oferuje funkcjonalne produkty używane nie tylko w łazience, ale także i kuchni. Użytkownicy wskazują przede wszystkim na brak smug oraz nieestetycznych zacieków.

Dlaczego Biff?

Biff to znany producent środków wykazujących działanie antybakteryjne zapewniających atrakcyjny wygląd pomieszczeń, które stają się wolnego od zarazków, smug i brudu. Marka zyskała szczególną popularność w Niemczech, jednak również w Polsce coraz więcej użytkowników przekonuje się do jego szybkiego działania i ochrony powierzchni zarówno ceramicznych, jak i akrylowych. To jeden z największych producentów środków czystości na świecie, który od wielu lat spotyka się z zadowoleniem użytkowników.

Stosowanie produktów marki Biff zapewnia nienaganną czystość, rozumie się przez to usuwanie wszelkich bakterii oraz zanieczyszczeń i zachowanie idealnego wyglądu przez długi czas. Wszyscy domownicy mogą cieszyć się świeżością, brakiem osadów oraz zanieczyszczeń. Używane produkty są ekologiczne, a składniki starannie dobrane, dzięki czemu łazienka jest wolna od zarazków i bakterii i jednocześnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie.