(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Mr Proper (Mr Clean)

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Mr Proper (Mr Clean)

Wszystkich produktów: 5
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Mr Proper to marka należąca do firmy Procter & Gamble. Asortyment marki to profesjonalne środki chemiczne o doskonałych właściwościach czyszczących.

Jaka jest specyfika produktów Mr Proper?

Mr Proper Professional to bardzo wysokowydajne i skuteczne środki czystości, zwłaszcza rekomendowane do sprzątania dużych obiektów i hoteli. Oferta producenta zawiera nisko pieniące płyny uniwersalne zapachowe lub zawierające środek wybielający (do czyszczenia maszynowego i ręcznego), środek do mycia powierzchni szklanych, płyny do toalet oraz inne produkty o większej koncentracji niż domowe (tradycyjne) środki czystości. Marka Mr Proper jest własnością koncernu Procter and Gamble.

Produkty od Mr Proper

Marka Mr Proper Professional oferuje swoim klientom takie produkty, jak na przykład:

  • Płyn do WC 3w1 – płyn do toalet Mr Proper jest środkiem, który sprawia, że muszla toaletowa zawsze lśni czystością. Płyn ten zawiera w sobie aż trzy funkcje. Bez problemu usuwa wszelkie zabrudzenia z toalety, włącznie z kamieniem. W efekcie jego zastosowania toaleta staje się nieskazitelnie lśniąca i czysta. Płyn ten pozostawia w ubikacji przyjemny, świeży zapach. Producenci stworzyli butelkę w takiej formie, aby bez żadnych komplikacji płyn mógł dostać się i oczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Mr Proper płyn do WC 3w1 jest przeznaczony do czyszczenia muszli toaletowych i pisuarów.
  • Płyn uniwersalny – jest produktem przeznaczonym do czyszczenia kuchni, podłóg, łazienek, mebli ogrodowych itp. Produkt ten cechuje się przyjemnym cytrynowym zapachem, który zawarty jest w 5-litrowej butelce. Płyn uniwersalny Mr Proper można rozcieńczać (60 ml na 1 l wody) oraz stosować bez spłukiwania lub do trudnych zabrudzeń. Bez przeszkód poradzi sobie z tłuszczem i błotem. Produktu nie powinno się stosować do powierzchni aluminiowych i marmurowych bez wcześniejszego rozcieńczenia.
  • Środek czyszcząco-dezynfekujący 3w1 v- to wyjątkowy produkt, który pozwala na bezproblemowe wyczyszczenie każdej powierzchni (stołu, blatu, biurka, klamki oraz powierzchni szklanych). Co więcej, zapewnia on skuteczną dezynfekcję i 99,99% eliminację bakterii. Mr Proper 3w1 jest wygodny w użyciu, który pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas. Produktu nie trzeba rozcieńczać, ponieważ ma odpowiednio dobrane stężenie, które gwarantuje szybkie i skuteczne wyczyszczenie i zdezynfekowanie wszelkich powierzchni.
  • Płyn do szyb i szkła – jest produktem uniwersalnym, który bez problemu wyczyści wszystkie powierzchnie domu. Można go stosować w kuchni, do mycia okien i luster oraz do czyszczenia mebli. Płyn świetnie sobie radzi z tłustymi plamami. Produkt pozostawia powierzchnie nieskazitelnie czyste i bez żadnych zacieków czy smug. Jest to produkt gotowy do użycia, bezzapachowy. Butelka z rozpylaczem wprawia, iż stosowanie go jest proste i bardzo wygodne. Chcąc uniknąć zabrudzeń, należy spryskać powierzchnię, kolejno przetrzeć suchą szmatką oraz poczekać do wyschnięcia. W przypadku powierzchni malowanych i lakierowanych należy sprawdzić działanie w niewidocznym miejscu.
Filtruj według