(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Mr Muscle

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Mr Muscle

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Mr Muscle to marka środków czyszczących należąca do firmy S.C. Johnson & Son. Produkty marki znane są ze swojej skuteczności i wysokiej jakości.

Co wiesz o Mr Muscle?

Mr Muscle to brytyjska marka środków czyszczących przeznaczonych do powierzchni twardych. Produkty od Mr Muscle są produkowane przez S.C. Johnson & Son od czasu zakupu Drackett od BristolMyers Squibb w październiku 1992 roku. Oryginalny produkt – środek do czyszczenia piekarników w aerozolu został opracowany już w Drackett w 1986 roku. Linia produktów Mr Muscle od tego czasu uległa licznym rozszerzeniom.

Mr Muscle – specyfika produktów

Mr Muscle oferuje produkty do czyszczenia powierzchni twardych, takie jak:

  • Mr Muscle mleczko do płyt indukcyjnych – jest to rewelacyjne mleczko do czyszczenia płyt indukcyjnych, które suwa uporczywe zanieczyszczenia dzięki formule z mikro perełkami. Co więcej, nadaje płycie jedwabisty połysk, nie pozostawia smug, ani nie powoduje zarysowań. Posiada trzy główne funkcje, takie jak: nadanie połysku, intensywne czyszczenie oraz delikatna pielęgnacja. Przed zastosowaniem produkt należy delikatnie wstrząsnąć, a sama aplikacja środka opiera się o naniesienie mleczka na zwilżoną szmatkę i przetarcie płyty. Kolejno wystarczy jednie spłukać i przetrzeć na sucho.
  • Mr Muscle 5w1 do szyb i powierzchni szklanych – jest to produkt bardzo wydajny, który cechuje się takimi właściwościami, jak zapobieganie osadzaniu się brudu oraz nabłyszczanie powierzchni. Jest to środek czyszczący, który doskonale sprawdzi się w myciu szyb, luster oraz okien. Jest niesamowicie wygodny w zastosowaniu dzięki praktycznej butelce z atomizerem.
  • Mr Muscle oven cleaner – jest to produkt do czyszczenia zimnego piekarnika. To skuteczny spray czyszczący do piekarników oraz rusztów grillowanych, który skutecznie usuwa tłuszcz oraz zapieczone zabrudzenia. To produkt przeznaczony wyłącznie do użytku we wnętrzu piekarnika. Nie należy stosować go do samoczyszczących się piekarników, rozgrzanych piekarników, do kuchenek mikrofalowych, powierzchni zewnętrznych chromowanych, z cynku, aluminium, plastiku oraz powierzchni lakierowanych.
  • Mr Muscle płyn do czyszczenia kuchni — jest to świetny środek czyszczący, który zabija do 99,99% bakterii (w tym E-Coli). Co więcej, pozostawia powierzchnie higienicznie czystą, błyszczącą i o świeżym zapachu cytryny. Usuwa brud i tłuszcz, a jego butelka wykonana jest w 100% z plastiku z recyklingu. W swoim składzie zawiera takie substancje, jak alkil (C12-16) orz chlorek dimetylobenzyloamon (ADBAC/BKC (C12-16)) 0,264 g/100 g. W skład płynu do czyszczenia kuchni Mr Muscle wchodzą dodatkowo: amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, substancje dezynfekujące.
  • Mr Muscle Drano Power Gel – to żel do udrażniania rur, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Bez większych problemów pomaga rozprawić się z zapchanymi rurami i odpływami, usunąć niechciane bakterie. Dodatkowo pozostawia po sobie przyjemny, świeży zapach. Jest to doskonały środek do dezynfekcji urządzeń sanitarnych oraz do udrożnienia rur i odpływów.