(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Theramed

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Theramed

Wszystkich produktów: 2
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Theramed

Bardzo dobrej jakości produkty marki Theramed do higieny jamy ustnej znane są w Europie już od 1979 roku. To w Niemczech po raz pierwszy w sprzedaży pojawiły się pasty do zębów z logo Theramed. Od tego czasu ich popularność wzrasta, a obecnie te świetne produkty można kupić także na rynku polskim. Na przestrzeni lat, innowacyjne laboratoria badawcze, a także technologiczne marki nigdy nie próżnowały, wypuszczając systematycznie kolejne flagowe produkty. Były nimi zarówno pasty dla dorosłych, jak również dla dzieci. Obecnie marka Theramed, która należy do koncernu Henkel, sprzedaje swoje pasty na całym świecie. Przez lata marka ta zdobyła uznanie nie tylko konsumentów, ale również specjalistów branży, co potwierdzają liczne wyróżnienia, przyznawane między innymi za opracowywanie nowoczesnych technologii.

Historia idealnego uśmiechu z Theramed

Poniżej przedstawiony został krótki zarys historyczny działalności marki Theramed:

 • 1979 r. – w całych Niemczech pojawia się pasta do zębów Theramed w dozowniku. Innowacyjne opakowanie umożliwia higieniczne stosowanie i praktyczne dozowanie, a sama pasta działa również między zębami.
 • 1987 r. – Theramed jest także oferowana jako pasta do zębów w tubce z zamknięciem typu Flip-top, obsługiwanym jedną ręką, które można łatwo otworzyć i zamknąć przy pomocy jednej ręki.
 • 1991 r. – wprowadzenie Theramed 2w1: pierwszej pielęgnacji, która łączy w sobie płyn do płukania jamy ustnej i fluor w jednym produkcie.
 • – powstaje pasta Theramed 2w1 Junior, opracowana specjalnie dla dzieci.
 • 2002 r. – innowacyjne zamknięcie membranowe firmy Theramed Perfect zapewnia czystą i higieniczną aplikację.
 • 2006 r. – wprowadzenie na rynek 2w1 3D Clean do „czyszczenia w trzech wymiarach”: powierzchni zębów, dziąseł i języka.
 • 2011 r. – wprowadzenie na rynek Theramed 2w1 White Booster: połączenie pasty do zębów i płukania jamy ustnej z optycznym efektem wybielania.
 • 2012 r. – wprowadzenie na rynek Theramed Pro Electric: pasta do zębów specjalnie do elektrycznych szczoteczek.
 • 2013 r. – wprowadzenie na rynek Theramed 2w1 Breath Fresh: formuły zapobiegającej nieświeżemu oddechowi, która zapewnia kompleksową ochronę przed nieprzyjemnym smakiem w ustach i nieświeżym zapachem.
 • 2014 r. – wprowadzenie na rynek Theramed 2w1 Intensive White, która zapewnia widocznie bielsze zęby w zaledwie dziesięć dni, a jednocześnie gwarantuje kompleksową ochronę szkliwa zębów.

Produkty marki Teheramed

W portfolio marki Theramed można zauważyć różnorodne pasty do zębów, dedykowane zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Cechą charakterystyczną past są niepowtarzalne dozowniki, dzięki którym możliwe jest perfekcyjne odmierzenie potrzebnej ilości produktu. Innowacyjne składniki gwarantują ochronę nie tylko przed próchnicą, ale również rozwiązują wiele innych problemów, doprowadzając do poprawy stanu zdrowia całej jamy ustnej. Pomagają likwidować kamień nazębny oraz przebarwienia, bardzo delikatnie czyszczą, wspierają w walce z nieświeżym oddechem oraz delikatnie wybielają. To właśnie dlatego pasty od Theramed cieszą się tak sporym zaufaniem wśród konsumentów.

Na szczególną uwagę zasługują produkty dla dzieci, które wyróżniają się świetnym składem, łagodnym działaniem oraz pysznym smakiem – dla maluchów to jeden z ważniejszych elementów. Co więcej, są to produkty w naprawdę przystępnej cenie. Theramed oferuje swoim konsumentom 3 różne linie produktów:

 1. Theramed 2w1 – innowacyjne połączenie pasty z fluorem i antybakteryjnego płynu do płukania ust zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i kompleksową funkcję ochronną. Theramed 2w1 dostępny jest w wyjątkowej i praktycznej formie opakowania oraz w różnych wariantach.
 2. Dozownik Theramed – jest dostępny w bardzo dużym rozmiarze opakowania. Zapewnia on wyjątkowe czyszczenie i higieniczne dozowanie, dzięki czemu jest idealny dla całej rodziny. Formuła fluoru Theramed zapewnia 3-krotną ochronę przed próchnicą, płytką nazębną i problemami dziąseł, jak również chroni przed powstawaniem kamienia nazębnego.
 3. Theramed Junior – przeznaczony jest dla mocnych i zdrowych zębów dziecięcych. Został opracowany specjalnie dla dzieci od 6 roku życia, aby chronić pierwsze zęby stałe przed próchnicą. Formuła zawiera 1450 ppm fluoru zalecanego przez dentystów do walki z płytką nazębną i próchnicą.
Filtruj według