(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
  • Nowy
Astonish

Astonish Oxy Active Odplamiacz do Tkanin 750ml

Na magazynie

Cena Brutto

12,69 zł
2

Tylko oryginalne produkty
Wysyłka od 10 zł
Możliwość zwrotu do 14 dni

Informacje szczegółowe

  • Marka
    Astonish
  • Kraj pochodzenia
    Wielka Brytania
  • Pojemność [ml]
    750
Opis produktu

Mocny, szybko działający odplamiacz z aktywnym tlenem stworzony do głębokiego przenikania w głąb włókien, tak aby rozbić i rozpuścić nawet najtrudniejszą plamę.

Idealny do stosowania jako odplamiacz przy praniu wstępnym oraz w punktowym stosowaniu bezpośrednio na dywan, tapicerkę, a nawet zasłony.

Sposób użycia:

Usunąć nadmiar zabrudzenia i nanieść środek na plamę. Przed użyciem sprawdzić odporność na wybarwienia na małej powierzchni.

Pranie wstępne: sprawdzić metkę ubrania przed użyciem. Nanieść na obie strony tkaniny. W przypadku małych zabrudzeń pozostawić na 10 min. Prać zgodnie z etykietą. W przypadku tkanin delikatnych nanieść jak powyżej i moczyć w ciepłej wodzie przez 30 min.

Dywany/Tapicerka: Zmoczyć plamę wilgotną szmatką. Spryskać małą ilość na wilgotną szmatkę i wetrzeć w plamę. Przetrzeć wilgotną ściereczką po 30 min – nie moczyć materiału. Wysuszyć używając ręcznika lub ściereczki. Odkurzyć po wysuszeniu.

Uwaga: Należy zachować ostrożność na jedwabiu i tkaninach delikatnych. Przed zastosowaniem zawsze sprawdź etykietę. Niestosować na odzieży oznaczonej jako „Czyścić tylko na sucho”. Nie stosować na materiałach ogniotrwałych, aksamicie, skórze lub zamszu. Plamy z krwi potraktować zimną wodą i solą przed praniem.

Nie testowane na zwierzętach (Certyfikat Cruelty Free).

Odpowiednie dla Vegan (Certyfikaty Vegan, Vegetarian Society Approved).

Producent

Astonish to angielska marka należąca do rodzinnej firmy założonej ponad 40 lat temu. Asortyment marki to środki czystości o wyjątkowej skuteczności. Produkty wytwarzane w West Yorkshire produkowane są z troską o środowisko naturalne i zwierzęta oraz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.


Zobacz wszystkie produkty Astonish
Astonish

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i oceń go!

Opinie klientów